Domov Pošlji email Kazalo RSS novice  
O nas Sekcije Galerija fotografij Forum Prireditve Rezultati Sponzorji
Športno društvo Tinje
 
ISKANJE PO PORTALU
PREJEMANJE E-NOVIC
VZPON NA TRI KRALJE
Domov
Razpis
Kategorije
Trasa
Prijava in nagrade
Sponzorji
Rezultati
Galerija
Seznam prijavljenih

Vreme po Sloveniji
Vreme

Statistika
števec obiskov:
1807677
datum:
22.10.2018
 
Seznam predprijavljenih na 13.Vzpon na Tri Kralje

Končen seznam prijav sprejetih do 20.8.2018. Kasnejša prijava preko spleta ni možna. Prijaviti se je mogoče še na dan prireditve.

Št. Ime Priimek Spol Klub Leto rojstva Opcija
1 Gregor Krašovec M   1974 kolesarji
2 Branko Kočevar M   1974 kolesarji
3 Maksi Beranič M BIKE EK HALOZE 2002Ptuj 1978 kolesarji
4 dušan Jurič m   1977 kolesarji
5 Denis Mihelič M   1975 kolesarji
6 Tadej Hanžič M KD Branik Maribor 1978 kolesarji
7 Krištof Blažič M   1993 kolesarji
8 VILI KURNIK M GAMSI CINKARNA CELJE 1968 kolesarji
9 Zlatko Šelih m GAMSI CINKARNA CELJE 1966 kolesarji
10 Igor Cerar m GAMSI CINKARNA CELJE 1960 kolesarji
11 Zoran Šokčević M   1984 kolesarji
12 Tanja Veg Ž   1989 kolesarji
13 FRANC KOŽELJ M   1946 kolesarji
14 Branislav Buhic M Bk Rotor 1975 kolesarji
15 uros sesek m team turbo tropovci 1967 kolesarji
16 klemen polajnar m team turbo tropovci 1995 kolesarji
17 Ivan Udorović M   1967 kolesarji
18 Matej Paradiž m SKP PU Koper 1979 kolesarji
19 Gregor Krašovec M   1974 kolesarji
20 Jaša Gričnik M ŠD TINJE 1995 kolesarji
21 Denis Hušič M   1980 kolesarji
22 Gašper Gregorič m 16 1989 kolesarji
23 ANDREJ JUHART M ŠD TINJE 1983 kolesarji
24 GAŠPER JUHART M ŠD TINJE 2009 kolesarji
25 Simon Kočnik m ŠD Tinje 1988 kolesarji
26 DEJAN PLIBERŠEK M   1985 pohodnik10
27 MAŠA DOVNIK PLIBERŠEK Ž   1988 pohodnik10
28 Igor Rožan M ŠD TINJE 1983 kolesarji
29 Leon Gajser M ŠD TINJE 1970 kolesarji
30 Simon Strmšek M KK BIKE EK Haloze 1988 kolesarji
31 Rok Rutnik M   1994 kolesarji
32 Boris Kos M   1977 kolesarji
33 Konrad Koren m - 1958 kolesarji
34 Tatjana Koren Ž POLICIJA 1961 kolesarji
35 MARJAN PRAH M KOŠTRUNI 1959 kolesarji
36 Gvido Španring M ŠD Tinje 1967 kolesarji
37 Klemen Španring M ŠD Tinje 2002 kolesarji
38 JERNEJ GAŠPARIČ M   1983 kolesarji
39 Anže Krajnc M   1993 kolesarji
40 Miran Dovnik M ŠD TINJE 1971 kolesarji
41 Damjan Dovnik M RIKITEAM 2004 kolesarji
42 Dejan Graišnik m EnND 1973 kolesarji
43 Aleš Tomažič m EnND 1973 kolesarji
44 Andreja Poznič Ž ŠD TINJE 1982 kolesarji
45 Radko Poropat M ŠD Pulz 1968 kolesarji
46 Domen Kac M ŠD TINJE 1996 kolesarji
47 Vesna Blazic Z ŠD TINJE 1983 kolesarji
48 Maj Bohak M ŠD TINJE 2009 kolesarji
49 Janez Bohak M ŠD TINJE 1980 kolesarji
50 IRENA ŠELA Ž   1968 kolesarji
51 Špela Kvas Ženski ŠD TINJE 1995 kolesarji
52 Ivan Štefane M   1966 kolesarji
53 Jožica Štefane Ž   1966 kolesarji
54 NEJC Belec M   2000 kolesarji
55 Peter Strmšek M   1989 kolesarji
56 Anamarija Hauptman z Hauptman family team 2001 kolesarji
57 Dominik Hauptman m Hauptman family team 2005 kolesarji
58 Gregor Hauptman m Hauptman family team 2006 kolesarji
59 Martin Hauptman m Hauptman family team 2008 kolesarji
60 Timotej Hauptman m Hauptman family team 2009 kolesarji
61 Boštjan Hauptman m Hauptman family team 1971 kolesarji
62 Mihaela Hauptman z Hauptman family team 1975 kolesarji
63 Matej Kangler M   1992 kolesarji
64 Denis Mihelič M   1975 kolesarji
65 Igor Justinek M   1971 kolesarji
66 Filip Justinek M   1999 kolesarji
67 Gregor Hiršman M   1987 kolesarji
68 Srečko Štefane M ŠD TINJE 1963 kolesarji
69 Mojca Jug Ž   1987 pohodnik 5
70 Melanie Ačko Ž   2011 pohodnik10
71 Alojz Vrbnjak M ŠD TINJE 1968 kolesarji
72 Matjaž Frešer M   1977 kolesarji
73 Rok Frešer M   2005 kolesarji
74 Maša Frešer Z   2002 pohodnik 5
75 Nika Debak Z   1978 pohodnik 5
76 Gregor Zolar M ŠD TINJE 1993 kolesarji
77 Andrej Artenjak M KK Bikeek Haloze 2002 1984 kolesarji
78 Karl Petelinšek M GPU UPS OKC 1968 kolesarji
79 Matjaž Leskovar M GPU UUP SPP 1966 kolesarji
80 Anton Žagar M GPU PA 1968 kolesarji
81 Dejan Galun M PU Maribor PMP Gruškovje 1994 kolesarji
82 Andrej Golob M PU Maribor PPVSPK 1971 kolesarji
83 Dejan Peršuh M PU Maribor PPVSPK 1982 kolesarji
84 Boris Pučko M PU Maribor PPVSPK 1974 kolesarji
85 Mateja Bukovec Ž PU Maribor PP Rače 1976 kolesarji
86 Janez Egart M PU Kranj PLP Brnik 1968 kolesarji
87 Boris Pajek M PU Maribor PP Ptuj 1979 kolesarji
88 Aleš Krušič M PU Maribor PP Ptuj 1980 kolesarji
89 Marko Vehovar M PU Maribor PP Ptuj 1976 kolesarji
90 Tomaž Škerget M GPU UPS SE 1976 kolesarji
91 Dejan Zagoranski M GPU UPS SE 1976 kolesarji
92 Jože Zrnko M PU Maribor PPP Maribor 1971 kolesarji
93 Miroslav Knez M PU Maribor PP Slovenska Bistrica 1975 kolesarji
94 Mitja Piberčnik M PU Maribor PP Slovenska Bistrica 1979 kolesarji
95 Venčeslav Markuš M PU Maribor PP Slovenska Bistrica 1972 kolesarji
96 Miran Ošlaj M PU Maribor SKP 1967 kolesarji
97 Gregor Majerič M PU Maribor SKP 1985 kolesarji
98 Sebastijan Kapel M PU Maribor SKP 1974 kolesarji
99 Samo Prešeren M PU Maribor SKP 1966 kolesarji
100 Uroš Rožman M PU Maribor SKP 1986 kolesarji
101 Rok Merzel M GPU UUP SENDM 1985 kolesarji
102 Urška Robnik Ž GPU UUP SENDM 1974 kolesarji
103 Borut Korošec M PU Novo Mesto PMP Obrežje 1986 kolesarji
104 Dušan Korene M PU Novo Mesto PMP Dobova 1978 kolesarji
105 Aleš Klobučar M PU Novo Mesto PP Novo Mesto 1974 kolesarji
106 Boštjan Žnidaršič M PU Novo Mesto PP Črnomel 1974 kolesarji
107 Mario Sajko M PU Novo Mesto PP Črnomelj 1985 kolesarji
108 Aleš Huber M PU Koper, PMP Jelšane 1969 kolesarji
109 Domen Roter M PU Koper, PMP Jelšane 1987 kolesarji
110 Janez Širca M PU Koper PP VSP Koper 1976 kolesarji
111 Sebastijan Senekovič M GPU UKP NPU 1978 kolesarji
112 Danilo Grahornik M GPU UKP NPU 1966 kolesarji
113 Boštjan Mlačnik M GPU UKP NPU 1971 kolesarji
114 Drago Kok M GPU UKP NPU 1963 kolesarji
115 Tjaša Ferfolja Ž GPU UKP NPU 1976 kolesarji
116 Alenka Radej Ž GPU UPS CVZ 1983 kolesarji
117 Damjan Manfreda M PU Nova Gorica PP Tolmin 1969 kolesarji
118 Denis Hušić M PP Ljubljana Center 1980 kolesarji
119 Luka Skalar M PU Ljubljana - PP Medvode 1976 kolesarji
120 Teodor Kosmač M PU Ljubljana - PP Medvode 1977 kolesarji
121 Aleš Demec M PU Ljubljana - PP IU Ljubljana 1980 kolesarji
122 Rok Kolarič M PU Ljubljana - PKP Ljubljana 1976 kolesarji
123 David Vrhovnik M PU Ljubljana - PPP Ljubljana 1978 kolesarji
124 Damjan Krejač M PU Ljubljana - PP Lj. Moste 1987 kolesarji
125 Janez Loboda M PU Ljubljana - PP Lj. Moste 1982 kolesarji
126 Zoran Vidas M PU Ljubljana - PP Zagorje ob Savi 1982 kolesarji
127 Bojan Koštomaj M PU Celje PP Žalec 1988 kolesarji
128 Damir Hojnik M PU Celje PP Žalec 1977 kolesarji
129 Marko Tovornik M PU Celje SKP 1975 kolesarji
130 Boštjan Hmelak M PU Celje SKP 1970 kolesarji
131 Sašo Ačko M PU Celje SKP 1971 kolesarji
132 Andrej Gorjup M PU Celje SKP 1977 kolesarji
133 Andrej Pečovnik M PU Celje SKP 1968 kolesarji
134 Simon Križnik M PU Celje SKP 1979 kolesarji
135 Andrej Uranker M PU Celje SKP 1969 kolesarji
136 Saško Beširovič M PU Celje SKP 1975 kolesarji
137 David Cegler M PU Celej PP VSP Celje 1980 kolesarji
138 Rajko Mravljak M PU Celje PP Velenje 1973 kolesarji
139 Metod Brodnik M PU Celje PP Velenje 1978 kolesarji
140 Boštjan Žganec M PU Celje PP Velenje 1976 kolesarji
141 Gregor Jeršič M PU Celje PP Velenje 1977 kolesarji
142 Marjan Čretnik M PU Celje PP Velenje 1978 kolesarji
143 Sašo Ocvirk M PU Celje PP Velenje 1985 kolesarji
144 Peter Rojc M PU Celje PP Laško 1972 kolesarji
145 Damijan Dolar M PU Celje PP Laško 1973 kolesarji
146 Matjaž Greif M PU Celje PP Rogaška Slatina 1987 kolesarji
147 Blaž Hrašovec M PU Celje PP Rogaška Slatina 1987 kolesarji
148 Darko Hercog M PU Celje PP Rogaška Slatina 1986 kolesarji
149 Melita Bojnec Ž PU Celje PMP Rogatec 1978 kolesarji
150 Borut Ocepek M PU Celje PMP Rogatec 1983 kolesarji
151 Borut Gostečnik M PU Celje PMP Rogatec 1972 kolesarji
152 Robert Poharc M PU Celje PP Šmarje pri Jelšah 1973 kolesarji
153 Boštjan Kavc M PU Celje PP Celje 1976 kolesarji
154 Vinko Jost M PU Celje PP Celje 1978 kolesarji
155 Gregor Zupanič M PU Celje PP Celje 1981 kolesarji
156 Tomaž Aubreht M PU Celje PP Celje 1975 kolesarji
157 Rudolf Kresnik M PU Celje PP Celje 1969 kolesarji
158 Nejc Egrlič M PU Celje PP Celje 1989 kolesarji
159 Gregor Zalokar M PU Celje PP Celje 1977 kolesarji
160 Vojko Bobik M PU Celje PP Celje 1971 kolesarji
161 Dominik Potočnik M PU Celej PPP Celje 1982 kolesarji
162 Boris Šmid M PU Celej PPP Celje 1976 kolesarji
163 Vinko Mlakar M PU Celej PPP Celje 1972 kolesarji
164 Tatjana Koren Ž PU Celej PPP Celje 1961 kolesarji
165 Robert Žnidarič M GPU UIT 1969 kolesarji
166 Igor Bogataj M GPU UIT 1963 kolesarji
167 Igor Vučko M GPU UIT 1969 kolesarji
168 Tomaž Pečjak M SGDP 1970 kolesarji
169 Tomas Globočnik M GPU PA 1972 kolesarji
170 Dušan Bartelj M UUP SENP 1965 kolesarji
171 Matevž Serko M UUP SENP 1979 kolesarji
172 Miran Pukšič M GPU UKP 1965 kolesarji
173 Uroš Zapušek M GPU UKP 1982 kolesarji
174 Antonina Mulej Ž GPU UKP 1983 kolesarji
175 Boštjan Celan M KD Selce 1990 kolesarji
176 Vid Murko M KD Selce 1994 kolesarji
177 Jožef Berlič M KD Selce 1967 kolesarji
178 Silvo Škof M KD Selce 1969 kolesarji
179 Tina Brglez Ž KD Selce 1999 kolesarji
180 Marko Polak M KD Selce 1984 kolesarji
181 Franc Pukšič M KD Selce 1955 kolesarji
182 Gašper Javornik M KD Selce 1988 kolesarji
183 Blaž Berlič M KD Selce 1996 kolesarji
184 Lovro Škerget M KD Selce 1968 kolesarji
185 Franci Pukšič M KD Selce 1972 kolesarji
186 Martin Potočnik M KD Selce   pohodnik0
187 Zdenka Potočnik Ž KD Selce   pohodnik0
188 Uroš Šega M ŠD Tinje 1975 kolesarji
189 Maksi Tramšek M ŠD Tinje 1975 kolesarji
190 Jakob Tramšek M ŠD Tinje 2004 kolesarji
191 Miha Vantur M Tuš team 1979 kolesarji
192 Aleš Juhart M   1989 Kolesarji
193 Gregor Smogavc M   1993 Kolesarji
194 Janez Juhart M   1979 Kolesarji
195 Andrej Leskovar M E2E 1976 Kolesarji
196 Gašper Rebernak M   1987 pohodnik10
197 Tomi Šmanjak M   1988 pohodnik10
198 Urša Rebernak M   1983 pohodnik10
199 Srečko Nose M   1979 pohodnik10
200 Polona Kregar Ž   1970 pohodnik10
201 Žan Nose M   2008 pohodnik10
202 Jošt Leskovar M   2010 pohodnik10
203 Aleksander Tič M   1988 Kolesarji
204 Robi Rebernak M   1969 Kolesarji
205 Sandra Klokovnik Ž   1970 Kolesarji
206 Zlatko Šela M ŠD TINJE 1965 Kolesarji
207 Rajko Gracej M Drča Ruše 1949 Kolesarji
208 Roman Gracej M Drča Ruše 1946 Kolesarji

 
 
O nas   ::   Sekcije   ::   Galerija   ::   Forum   ::   Prireditve   ::   Rezultati   ::   Sponzorji   ::   Kazalo   ::   Povezave
copyright ©2009 www.sd-tinje.com | Vse pravice pridržane